Rudiger chce odejść?
Rudiger chce odejść?

Rudiger chce odejść?

Od przyjścia Thomasa Tuchela na Stamford Bridge, jego rodak, Antonio Rudiger stał się czołową postacią w defensywie zespołu, a nawet całej drużyny. Filar obrony uważa, że przez ten fakt należy mu się niemała podwyżka, a kończąca się w 2022 roku umowa, tylko wpływa na jego korzyść.

Niemiecki Bild donosi, że Antonio Rudiger jest otwarty na przenosiny do Bayernu Monachium, ponieważ Chelsea nie jest jeszcze gotowa na złożenie obrońcy propozycji lepszej umowy. Ponadto stoper jest zły, ponieważ The Blues zaoferowali latem Julesowi Kounde ofertę kontraktu w wysokości €6M.

Rudiger wystąpił w tym sezonie w każdym z meczów w Premier League, a cztery z pięciu udało się wygrać, zachowując przy tym czyste konta. Jedyna utrata punktów w tym sezonie spowodowana była remisem z Liverpoolem, podczas którego zawodnicy The Blues grali  całą drugą połowę w dziesiątkę po kontrowersyjnej czerwonej kartce i rzucie karnym. Stoperowi udało się wpisać na listę strzelców w ostatnim, wygranym 3:0 meczu ligowym, gdzie w doliczonym czasie gry po asyście Timo Wernera, pokonał bramkarza mocnym strzałem po ziemi.

Kibice Chelsea liczą, że jeden z najlepszych stoperów w lidze, na którego wyrósł Rudiger, przedłuży umowę i w przyszłości osiągną razem kolejne sukcesy.

Źródło: Bild

O autorze

Wojtek Żurek

Nasz atak powinien wyglądać tak: Werner-Lukaku-Mount, chyba zgoda?

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW