Giroud: Powiedziałem Tuchelowi, że odchodzę
Giroud: Powiedziałem Tuchelowi, że odchodzę

Giroud: Powiedziałem Tuchelowi, że odchodzę

W ostatnim wywiadzie dla Telefoot, Olivier Giroud wyjawił dlaczego odszedł z Chelsea i jakie cele na ten sezon ma AC Milan.

Francuz trafił na San Siro tego lata za milion euro, podpisując 2-letni kontrakt. Dotychczas w 4 meczach zdobył 2 bramki.

– Milan był dla mnie oczywistym kierunkiem. Kibicowałem im, kiedy grali tu Papin, Van Basten i Baresi. Jestem dumny, że tu trafiłem i liczę na mile spędzone lata.

– Zostałem tu cieple przyjęty. Przywitali mnie jak członka rodziny. Miałem wspaniały debiut, jest mi tu dobrzy i jestem głodny zwycięstw.

– Podobało mi się w Premier League, ale musiałem podjąć decyzję co do mojej przyszłości. Powiedziałem Tuchelowi, że odchodzę. W tamtym momencie wybór był oczywisty.

– Odchodząc towarzyszyło mi wiele emocji. Jedne były pozytywne, inne nie, ale liczą się te trzy trofea, jakie razem zdobyliśmy.


Źródło: Telefoot

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW