Owen: Porażka Chelsea jest sygnałem dla reszty ligi
Owen: Porażka Chelsea jest sygnałem dla reszty ligi

Owen: Porażka Chelsea jest sygnałem dla reszty ligi

Michael Owen uważa, że wczorajsza porażka Chelsea z Manchesterem City może być kluczowa dla końcowego układu tabeli. Wczorajsze zwycięstwo Obywateli ma być sygnałem, że The Blues nie są niepokonani.

Chelsea miała fantastyczny początek sezonu, a według wielu ekspertów są oni faworytem do sięgnięcia po tytuł mistrza Anglii. Według Owena porażka Chelsea może zadziałać na inne drużyny motywująco, aby grały przeciwko niej bardziej odważnie.

– Zwycięstwo Manchesteru City to świetna rzecz, ale nie sądzę by wyszli z nastawieniem, że im się nie uda, to bardzo utalentowana ekipa.

– Dzięki temu zwycięstwu reszta ligi może odetchnąć z ulgą, ponieważ wszyscy myśleli „wow, jaka ta Chelsea jest niesamowita… Jak ich pokonać? Jak zdobyć tam punkty?”.

– Przez ostatnie dwa, trzy tygodnie panowało przekonanie, że Chelsea wygra ligę. Football jest nieprzewidywalny, Manchester City i Liverpool zagra przeciwko nim i wszystko może się zmienić.

– Gdybyś przyłożył mi pistolet do głowy, dalej postawiłbym na wygraną Chelsea. Każdy na nich stawiał. Teraz widzą, że w tej lidze nie ma niepokonanych.

– To będzie niesamowity sezon. Aktualny mistrz przyjechał do mistrza Europy i nie tylko go pokonał, ale zagrał znacznie lepszy mecz.

– Teraz będzie pojawiać się co do nich wiele nowych opinii. Co prawda wiele osób wciąż będzie stawiać na Chelsea, ale wielu zobaczy, że poniosła ich fala zwycięstw tego zespołu. Ten mecz pokazał, że są tylko ludźmi i popełniają błędy.


Źródło: Metro

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW