Rudiger: Byliśmy bardzo słabi
Rudiger: Byliśmy bardzo słabi

Rudiger: Byliśmy bardzo słabi

Antonio Rudiger przyznaje, że Chelsea zagrała poniżej swoich możliwości i to w aspektach gry, w których zwykle dominujemy.

Mecz z obywatelami przegraliśmy po golu z początku drugiej połowy. To pierwsza porażka The Blues w tym sezonie. Antonio docenił Manchester City, ale czuje, że porażka nie jest wynikiem ogólnej różnicy w poziomie obu drużyn, a dołkiem formy naszego zespołu.

– Nasza gra w pierwszej połowie nie podlega tłumaczeniom, byliśmy bardzo słabi, ogólnie patrząc na całokształt meczu nie byliśmy produktywni. Przeciwko drużynie jak ta nie możesz tak grać. W pierwszej połowie dobrze się broniliśmy, ale potem i tak strzelili bramkę. To nas wybiło z rytmu, ale przeciwnicy zasłużyli na tę bramkę.

Rudiger opowiedział także na tezy, że odczuwalny był brak Masona Mounta.

– Gra cała drużyna, a nie jednostki, mamy wystarczająco jakościowych graczy, by móc zastąpić każdego. Mason nie jest niezastąpiony, dlatego jego brak nie jest powodem porażki.

– Analizy i ganienie taktyki nie mają sensu. Po prostu nie graliśmy na miarę swoich możliwości i zostaliśmy za to ukarani. „Gorszy dzień w pracy”. Nasze mocne strony nie były w tym meczu widoczne.

– Gramy przeciwko nim nie pierwszy raz, wcześnie gra od tyłu nie była problemem. Dziś to mogło być problemem, musi bardziej grać grę na siebie. Oczywiście rywale zagrali dobry mecz, ale my też nie byliśmy w najlepszej dyspozycji.

– Po raz pierwszy rywal był lepszy fizycznie od nas. Wybiegali ten mecz i bardzo nam przeszkadzali. My w tym aspekcie zawiedliśmy.

– Musimy przyznać, że był to „gorszy dzień w pracy”. Nie zagraliśmy na naszym poziomie i ponieśliśmy porażkę, musimy wyciągnąć z tego wnioski, aby przygotować się na następne mecze. Musimy grać bardziej aktywnie, ponieważ szczerze mówiąc rywal był lepszy od nas w każdym aspekcie.

– Dziś nie pokazaliśmy naszego charakteru. Oczywiście, każdy może mieć gorszy mecz, ale nie z takim rywalem.

– Ważne, aby po porażce się odkuć, tego nam potrzeba. Celem są kolejne zwycięstwa i powrót na zwycięską drogę.


Źródło: Chelsea Official Website

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW