Agbonlahor: Chelsea zagrała całkowity antyfutbol
Agbonlahor: Chelsea zagrała całkowity antyfutbol

Agbonlahor: Chelsea zagrała całkowity antyfutbol

Były zawodnik Aston Vilii mocno skrytykował postawę Chelsea w przegranym pojedynku z drużyną Pepa Guardioli. 

– Kiedy oglądałem to spotkanie pomyślałem, że to co robi Chelsea jest prawdziwym antyfutbolem. W pierwszej połowie nawet fani The Blues buczeli na swoich zawodników i prosili o kogoś, kto mógłby wesprzeć Lukaku i Wernera w linii ataku.

– Nie zdziwiłbym się gdyby gracze City pomyśleli: dlaczego bronicie się całą drużyną i chcecie zadowolić się jednym punktem – jesteście mistrzami Europy, powinniście grać znacznie odważniej.

– Pierwsza połowa wyglądała jak gierka treningowa „atak vs. obrona”.

– Kiedy Havertz wszedł w drugiej połowie, ich gra nieco się polepszyła. Mimo tego nawet menedżer przyznał się, że tamtego dnia popełnił zbyt wiele błędów.

Źródło: TalkSport

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW