Garth Crooks: Chyba nikt nie jest w stanie pomóc Wernerowi
Garth Crooks: Chyba nikt nie jest w stanie pomóc Wernerowi

Garth Crooks: Chyba nikt nie jest w stanie pomóc Wernerowi

Ekspert BBC stwierdził, że w niedalekiej przyszłości Chelsea może pożałować pozbycia się swojego wychowanka.

– Manchester City zagrał popisowo przeciwko Chelsea – szczególnie podobała mi się postawa Rubena Diasa. Kiedy Portugalczyk zablokował strzał Kovacica, który wydawał się pewnie zmierzać do bramki, oniemiałem z wrażenia. Wygląda na to, że środkowy obrońca The Citizens wraca do najlepszej dyspozycji.

– Po drugiej stronie barykady sprawy nie wyglądały już tak kolorowo. Chelsea może pożałować sprzedaży Abrahama do Romy i postawienia na usługi Timo Wernera.

– Wcześniej myślałem, że Niemiec będzie lepiej pasował do stylu preferowanego przez Thomasa Tuchela. Póki co wygląda niestety na to, że Werner w każdym meczu cierpi na przenikliwą tremę i nie sądzę, żeby ktokolwiek  był w stanie mu pomóc.

Źródło: BBC

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW