Hasan Salihamidžić: Bayern nie jest zainteresowany Rudigerem
Hasan Salihamidžić: Bayern nie jest zainteresowany Rudigerem

Hasan Salihamidžić: Bayern nie jest zainteresowany Rudigerem

Dyrektor sportowy Bawarczyków zdementował plotki łączące defensora The Blues z niemieckim klubem.

Spekulacje nasiliły się jeszcze bardziej, kiedy trener Bayernu, Julian Nagelsmann, pochwalił Rudigera na konferencji prasowej za jego agresywność i stanowczość.

Salihamidžić skomentował całą sytuację:

– To nie jest sprawiedliwe, kiedy rozmawiamy o zawodnikach, którzy nie są w naszym klubie.

– Julian pochwalił Rudigera na konferencji prasowej, ale obserwuje on wielu świetnych zawodników – dlaczego nie miałby pochwalić reprezentanta Niemiec i nie docenić jego mocnych stron?

– Mamy naprawdę wielki komfort na pozycji środkowego obrońcy. Dokonaliśmy wielkiego wzmocnienia sprowadzając Dayota Upamecano. W dodatku Lucas Hernandez,  Tanguy Nianzou i Benjamin Pavard również mogą grać na tej pozycji w razie potrzeby. Nie potrzebujemy wzmocnień na tej pozycji.

Źródło: DAZN

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW