Neville: Tuchel powinien zareagować znacznie szybciej
Neville: Tuchel powinien zareagować znacznie szybciej

Neville: Tuchel powinien zareagować znacznie szybciej

Były reprezentant Anglii skrytykował decyzje taktyczne Thomasa Tuchela w przegranym spotkaniu przeciwko Manchesterowi City.

– Tuchel zagrał trzema środkowymi pomocnikami, co okazało się świetnym rozwiązaniem w drugiej połowie przeciwko Tottenhamowi. Zmiana systemu oznaczała, że Lukaku i Werner byli najbardziej wysuniętą dwójką atakujących.

– Szczerze mówiąc byłem pewien, że po nieudanym początku meczu Chelsea natychmiastowo zmieni ustawienie.

– Myślałem, że Tuchel, który ze względu na swoje dokonania jest jednym z najodważniejszych menedżerów w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, zareaguje od razu. Trzech środkowych pomocników i dwóch atakujących dawało City zbyt dużo komfortu.

– Te ustawienie powinno zostać zmienione po około 20-25 minutach. Tak się jednak nie stało i według mnie dzięki temu City zyskało zbyt dużo pewności siebie.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW