Jorginho: Nie mamy czasu na odpoczynek
Jorginho: Nie mamy czasu na odpoczynek

Jorginho: Nie mamy czasu na odpoczynek

Na dzisiejszej konferencji prasowej wraz z Thomasem Tuchelem pojawił się nasz środkowy pomocnik – Jorginho. Udzielił kilku odpowiedzi na pytania dziennikarzy przed meczem w Lidze Mistrzów.

Plan na mecz z Juventusem:

– Jaki mamy plan na mecz i jak spróbujemy zagrać? Nie mogę wam tego powiedzieć. Taktycznie są bardzo silni, wiedzą jak dobrze bronić dostępu do bramki, to duży klub. Wiemy jak mamy zagrać. Musimy ich przełamać szybkością i naszą drużynową energią. Oczywiście, bardzo ich szanujemy.

Mecz z Manchesterem City:

– Byliśmy zbyt pasywni w defensywie. Trzeba pogodzić się z tą porażką. Nakładali na nas bardzo dobry pressing, wykonali świetną robotę i zagrali fantastyczny mecz. Musimy wyciągnąć z tego wnioski i spróbować zagrać lepiej następnym razem.

Natężenie meczów:

– Miałem wiele spotkań do rozegrania, nie tylko ja. Każdy z nas może poczuć się zmęczonym w pewnym momencie. Nie ma czasu na odpoczynek, musisz ciągle mocno trenować i grać na najwyższym poziomie. Po prostu staramy się pracować ciężej, jednak taki natłok meczów w krótkim czasie jest bardzo męczący.

Jorginho odmówił skomentowania decyzji N’golo Kante w sprawie szczepienia się na COVID-19.


Źródło: Football. London 

O autorze

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW