Kessie chętny na transfer do Premier League. Chelsea wykorzysta okazję?
Kessie chętny na transfer do Premier League. Chelsea wykorzysta okazję?

Kessie chętny na transfer do Premier League. Chelsea wykorzysta okazję?

Od jakiegoś czasu możemy słyszeć plotki na temat zainteresowania klubów angielskich piłkarzem Milanu, Franckiem Kessie.

Jak donosi w swoim raporcie Daily Mail, sam pomocnik jest chętny na przenosiny do Premier League. Obecna umowa piłkarza wraz z Milanem niebawem wygaśnie, a 24-latek odrzucił już możliwość jej przedłużenia. Kessie o swojej przyszłości będzie musiał zadecydować podczas styczniowego okienka transferowego.

Mimo bycia kluczowym zawodnikiem Milanu od 2017 roku, Iworyjczykowi odpowiada styl gry największych angielskich klubów. Chelsea, Manchester United, Liverpool oraz Arsenal to kluby, które obserwują sytuacją 24-latka. Gdyby Kessie nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu – nie brakowałoby również chętnych z poza Anglii. W przeszłości bowiem o dostępność pomocnika pytało PSG oraz Bayern.

Choć rozmowy na linii Milan – Kessie nie zmierzają w dobrą stronę, Paolo Maldini (dyrektor sportowy Milanu) nie traci nadziei na przekonanie 24-latka do przedłużenia umowy. W tym sezonie pomocnik wystąpił w 5 z 7 możliwych meczów. Rossoneri zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli Serie A.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW