Chelsea łączona ze skrzydłowym Newcastle
Chelsea łączona ze skrzydłowym Newcastle

Chelsea łączona ze skrzydłowym Newcastle

Jak donosi Express, Chelsea przyszłego lata może stoczyć walkę z Liverpoolem oraz Evertonem o skrzydłowego Newcastle, Allana Saint-Maximina.

24-latek jest jednym z najjaśniejszych punktów ekipy Srok, która w tym sezonie Premier League nie wygrała jeszcze żadnego meczu. Jak dotąd Francuz stara się zmienić tę sytuację, a jego statystyki to dwa gole oraz trzy asysty. Ze względu na spore zainteresowanie piłkarzem, Newcastle może mieć problemy z zatrzymaniem go na przyszły sezon.

Minionego okienka skrzydłowy bardzo mocno łączony był z transferem do Evertonu, który miałby wynieśc The Toffies około 40 milionów funtów. Obecny klub dał radę zatrzymać 24-latka, ale sam piłkarz przyznał pod koniec sezonu, że zamierza walczyć o trofea. Biorąc pod uwagę początek sezonu drużyny prowadzonej przez Bruce’a, może to być kolejna kampania, w której zespół postara się uniknąć spadku.

Wygląda na to, że Liverpool oraz Chelsea bacznie przyglądają się sytuacji francuskiego skrzydłowego. W zimowym oknie Newcastle na pewno nie sprzeda Saint-Maximina, ale w otoczeniu piłkarza panuje spory optymizm, że w letnim okienku 24-latek zdecyduje się na zmianę barw.

Źródło: Express

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW