Piłkarz Chelsea rozważa odejście!
Piłkarz Chelsea rozważa odejście!

Piłkarz Chelsea rozważa odejście!

Według najnowszych doniesień Timo Werner zastanawia się poważnie nad swoją przyszłością w Chelsea!

Jak podaje Daily Mail, jest coś na rzeczy. Ponoć Niemiec ma być bardzo niezadowolony ze swojej sytuacji w klubie. Bowiem po przyjściu Lukaku stał się on raczej drugoplanowym graczem. Nie może już raczej liczyć na regularne występy, jeśli nie poprawi swojej gry, a ta nadal pozostawia, mówiąc delikatnie, wiele do życzenia. Werner nie jest w stanie przełamać się na dobre, a to z pewnością nie poprawi jego pozycji w zespole The Blues.

Timo może zostać, jednakże chciałby grać często w podstawowym składzie. Jeżeli nie dostanie – według niego – odpowiedniej liczby minut, będzie chciał opuścić szeregi zwycięzcy Ligi Mistrzów. Kierunkiem miałyby być ponownie Niemcy, gdzie występował już w barwach RB Lipska, w Bundeslidze, a tam naprawdę błyszczał. Lecz, niestety, w Chelsea 25-latek spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Ostatnio pojawiały się informacje, jakoby Bayern miał być zainteresowany Niemcem. Mógłby on tam zostać potencjalnym następcą Roberta Lewandowskiego.

W tym sezonie Timo Werner rozegrał 5 spotkań w Premier League, w których zaliczył  jedną asystę, nie strzelając przy tym żadnej bramki. Zdecydowanie lepiej prezentuje się w kadrze – tam w trzech ostatnich spotkaniach zdobył trzy bramki.

Źródło: Daily Mail, SportsMole

O autorze

Avatar

Pasjonat Bundesligi i Premier League. Kibic Chelsea i Bayernu. Fan Elvisa, Sinatry i Kultu.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW