Sherwood: Wejście Masona zmieniło mecz
Sherwood: Wejście Masona zmieniło mecz

Sherwood: Wejście Masona zmieniło mecz

Tim Sherwood uważa, że wejście Masona Mounta w ostatnim meczu z Southampton sprawiło, że Chelsea była jeszcze groźniejsza.

Wczoraj oba zespoły mogły mówić o pechu – najpierw gracze The Blues nie wykorzystali kilu okazji (w tym nieuznany gol Timo Wernera), a potem podyktowany przeciwko nim karny. Natomiast Święci mimo zmiany formacji na pięciu defensorów, stracili w końcówce dwie bramki.

W między czasie Thomas Tuchel kompletnie wymienił linie pomocy i na boisku zameldowali się Barkley, Jorginho i Mount. Według Sherwooda, to ten ostatni dał największy impact do ofensywy Niebieskich.

– Mason ma spory wpływ na grę Chelsea. Kiedy wszedł na boisko zmienił obraz gry – zdecydowanie odcisnął swoje piętno na tym meczu.

– Chciał grać do przodu i szukać tam Lukaku. Kiedy przez kilka pierwszych meczów grali razem, to Romelu zdobył bramki. Ostatnia absencja Mounta mogła sprawić, że Belg za nim zatęsknił.

– Pulisic także jest poza grą i musi wrócić, bo Ziyech i Havertz nie dają tyle co on.


Źródło: Optus Sport

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW