Transakcja na linii Atletico – Chelsea kwestią czasu?
Transakcja na linii Atletico – Chelsea kwestią czasu?

Transakcja na linii Atletico – Chelsea kwestią czasu?

Atletico Madryt jest zainteresowane ściągnięciem napastnika Chelsea, Timo Wernera. 

Według portalu Transfer Market Web, najnowszym klubem w grze o zakontraktowanie Niemca są popularne „Materace”. Wcześniej o jego dostępności pytali Bayern Monachium i Borussia Dortmund.

W zeszłym sezonie Werner był pierwszym wyborem na pozycję napastnika, dopiero po okropnym zjeździe formy i przyjściu Lukaku, 25-latek zagościł na ławce The Blues. Upadek w klubowej hierarchii stał się dla dziennikarzy pożywką do pisania newsów. Wczoraj Timo zdobył pierwszą bramkę w lidze od blisko 7 miesięcy, co brzmi jak katastrofalny wynik dla napastnika w klubie takiej klasy.

W przeszłości dochodziło już do transferów na linii Atletico – Chelsea. Czy to transfer Moraty, czy odejście i powrót Diego Costy, obecni mistrzowie LaLiga lubią korzystać z strikerów The Blues. Tym razem Diego Simeone może chcieć podtrzymać swoją tradycję i z myślą odświeżenia linii ataku, spróbować zakontraktować Wernera.

Być może Niemiec byłby następcą dla Luisa Suareza, który z 34-latami na karku będzie zbliżać się ku końcu kariery. Póki co zarząd Atletico doprowadził do powrotu Griezmanna, ale Francuz zaliczył słabe wejście do drużyny i też nie jest graczem pierwszej młodości, zakładając, że Werner wystrzeli jak w Lipsku, Materace mogą ubić niezły interes.


Źródło: Transfer Market Web

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW