Loftus-Cheek mógł trafić do West Hamu
Loftus-Cheek mógł trafić do West Hamu

Loftus-Cheek mógł trafić do West Hamu

Okres transferowego deadline day, to czas dziwnych i spontanicznych ruchów ze strony zawodników i klubów. Nie inaczej miało być w przypadku Chelsea.

Przed przerwą reprezentacyjną The Blues pokonali Southampton 3:1. Po porażce z Juventusem, Tuchel postanowił zmienić skład i w pierwszej „jedenastce” zagościł Ruben Loftus-Cheek. Anglik nie ma tu łatwego życia – kolejni trenerzy niezbyt chętnie dawali mu szansę, a problemy ze zdrowiem tylko utrudniały jego sytuację.

Rok temu udał się na roczne wypożyczenie do Fulham, aby wrócić do formy. Wielu skreślało Rubena, tym bardziej patrząc na przepych w linii pomocy Chelsea. Tymczasem pomocnik wychodzi w pierwszym składzie mistrza Europy i gra niezłe zawody.

Jak się okazuje, w sobotnie popołudnie mogło nam nie być dane oglądać RLC. Według doniesień Daily Mirror, zainteresowani usługami Anglika byli działacze West Hamu. Jednak nie wiadomo czy w grę wchodziło wypożyczenie, czy wykup.


Źródło: Daily Mirror

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW