Chelsea realnie zainteresowana Brozovicem
Chelsea realnie zainteresowana Brozovicem

Chelsea realnie zainteresowana Brozovicem

Raporty z Włoch mówią, że Marcelo Brozović jest obiektem zainteresowania wielu klubów. Obecna umowa Chorwata wygasa pod koniec obecnego sezonu.

Mimo wszystko pomocnik jest gotów podjąć się rozmów z Interem, aby pozostać w klubie na kolejne lata. Chelsea i PSG mają ostatni moment, aby przekonać go do swoich projektów. Wcześniej zawodnik był łączony z przenosinami do Manchesteru United i Tottenhamu.

Patrząc na doświadczenie na poziomie Serie A i wpływ na grę Interu, Brozović wydaje się całkiem ciekawą opcją. Dla Nerazzurrich rozegrał ponad 250 spotkań. Był ważną układanką zeszłorocznego mistrzowskiego składu, oraz częścią pamiętnej kadry Chorwacji, która w 2018 doszła do półfinałów Mistrzostw Świata.

Zainteresowanie Chelsea nie jest bezpodstawne – The Blues nie mają głębi składu w linii pomocy. Co prawda Kante i Jorginho to podstawowi piłkarze obecnych mistrzów Europy, ale jeżeli któryś z nich wypadnie, nie ma dla nich realnego i równie jakościowego zastępcy. N’golo non-stop jest prześladowany przez urazy, a agent Jorge co rusz wspomina o powrocie do Włoch.

Dodatkowo Brozović byłby przydatny dla Tuchela – doświadczony, dobrze kontrolujący grę i potrafiący wspierać obronę. Mimo, że nie jest to piłkarz przyszłościowy, to włodarze klubu rozważają jego transfer.


Źródło: Simone Togna (The Sun, Tuttosport, SportMediaset)

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW