Carsley: Gra w pierwszym składzie jest ważna dla rozwoju Conora
Carsley: Gra w pierwszym składzie jest ważna dla rozwoju Conora

Carsley: Gra w pierwszym składzie jest ważna dla rozwoju Conora

Po świetnym starcie sezonu, na młodego pomocnika Crystal Palace spadła ogromna fala pochwał. Swoje ciepłe słowa dorzucił również trener reprezentacji Anglii U21, Lee Carsley.

21-latek przebywa obecnie na wypożyczeniu w londyńskim klubie. Do tej pory dla zespołu Vieiry zdobył dwie bramki, a dodatkowo trafił do siatki w meczu reprezentacji przeciwko Słowenii. Carsley jest bardzo zadowolony z początku sezonu w klubie swojego podopiecznego, a także byłego gracza Chelsea, Marca Guehiego.

– To bardzo ważne dla ich rozwoju, że otrzymują zaufanie i grają w pierwszym składzie. To bardzo wysoki poziom, są w stanie zarządzać swoimi emocjami, które wynikają z gry w podstawowej jedenastce. Potrafią sobie radzi zarówno ze wzlotami, jak i upadkami.

– Ta dwójka jest bardzo wyrównana patrząc na ich grę. Widać, że są bardzo ważni dla tego klubu, a my mamy tego pełną świadomość.

Conor Gallagher został dwukrotnie wybrany piłkarzem miesiąca w drużynie Orłów.

Źródło: Football London

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW