Romano: Juventus nie ma zamiaru sprzedawać Chiesy
Romano: Juventus nie ma zamiaru sprzedawać Chiesy

Romano: Juventus nie ma zamiaru sprzedawać Chiesy

Federico jest jednym z najbardziej utalentowanych skrzydłowych w dzisiejszej piłce. Mimo młodego wieku, Włoch zdołał rozegrać już 173 spotkania w Serie A, strzelając przy tym 35 bramek i notując 32 asysty.

Nic więc dziwnego, że po skrzydłowego Juventusu, wycenianego przez Transfermarkt na 70 milionów euro, ustawiają się kolejki chętnych. Do grona zainteresowanych klubów należą m. in. Liverpool, Chelsea oraz kilka niemieckich klubów.

Jednak jak podaje Fabrizio Romano, mimo kolejki chętnych, Juventus nie ma żadnych intencji by sprzedawać 23-latka. Dla zarządu Bianconerich, piłkarz jest kluczowym elementem długoterminowego projektu. Dodatkowo Chiesa ma być określany jako nietykalny.

Na przestrzeni wszystkich rozgrywek Federico wystąpił w barwach Juve w 7 spotkaniach. Zdobył dwie bramki oraz zanotował asystę. Jeden z goli został strzelony w niedawnych meczu przeciwko Chelsea, który dał włoskiej drużynie niezwykle ważne trzy punkty.

Źródło: Fabrizio Romano

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW