Alonso o początkowych trudnościach Saula i geniuszu Tuchela
Alonso o początkowych trudnościach Saula i geniuszu Tuchela

Alonso o początkowych trudnościach Saula i geniuszu Tuchela

Saul Niguez zasilił szeregi The Blues ostatniego dnia minionego okienka transferowego na zasadzie rocznego wypożyczenia. Początek sezonu mocno zweryfikował formę 26-latka i zaniepokoił wielu kibiców, którzy byli podekscytowani transferem zawodnika Atletico. 

Drugi z przebywających na Stamford Bridge Hiszpanów, Marcos Alonso postanowił uspokoić piłkarski świat i stwierdził, że kiedy tylko Saul się zaaklimatyzuje, jego gra będzie cieszyła oczy fanów.

– Jest nowy w klubie. Na razie przechodzi fazę adaptacyjną, ale to świetny piłkarz i będziemy mieli z niego pożytek.

Ponadto lewy wahadłowy Chelsea wypowiedział się o szkoleniowcu The Blues. Podkreślił, że przygotowanie do każdego spotkania za kadencji Niemca stoi na najwyższym poziomie.

– Mając takich zawodników, był w stanie zmienić drużynę w bardzo szybkim tempie i wciąż chce nas rozwijać. Jesteśmy bardzo zadowoleni od dnia jego przyjazdu, a ta satysfakcja trwa, bo w tym sezonie również jest z nami.

– Miałem wielu świetnych trenerów. Każdy z nich miał coś swojego, każdy miał jakieś swoje sprawy. To oczywiste, że [Tuchel] jest wspaniałym trenerem – zarówno w aspekcie piłkarskim jak i w ludzkim. Bardzo dobrze czyta grę, pod jego wodzą jesteśmy świetnie przygotowani do każdego spotkania. Kiedy taki człowiek jest twoim trenerem, zawsze masz przewagę.

Źródło: Daily Mail

 

O autorze

Paweł Gruchalski

Fan The Office i filmografii Jordana Peele'a. Zaczynam pisać newsy, dużo podróżuję i interesuję się lingwistyką.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW