Newcastle chce ściągnąć gracza Chelsea
Newcastle chce ściągnąć gracza Chelsea

Newcastle chce ściągnąć gracza Chelsea

Cały świat już wie, że Newcastle zostało wykupione przez inwestorów z Arabii Saudyjskiej, których finanse sprawiają, że budżet Srok jest nieograniczony.

Co prawda w historii footballu widzieliśmy, że wydawanie pieniędzy dla samego faktu ich wydawania nie zawsze gra w parze z wynikami. Świat piłki przeżył już takie twory jak Malaga, jednocześnie będąc światkiem narodzin hegemona jak Manchester City, który konsekwentnie od lat był przygotowany, aby zająć obecną pozycję.

Jedno jest pewne – nowi właściciele będą chcieli przywrócić miejsce Newcastle na salonach, a zaczną od wzmocnienia kadry. Sercem każdego zespołu jest pomoc i najprawdopodobniej od tej formacji zacznie się klubowa rewolucja. Pierwszym celem ma być pomocnik Leicester, Youri Tielemans, którego umowa wygasa w 2023 roku.

Drugi na liście życzeń klubu jest Conor Gallagher z Chelsea, którego Sroki chciały ściągnąć na wypożyczenie podczas ostatniego okna transferowego. Anglik dotychczas rozgrywa świetny sezon w barwach Crystal Palace, do którego jest wypożyczony.


Źródło: Express, Daily Mail

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW