Romano: Nowy kontrakt Christensena to tylko kwestia czasu
Romano: Nowy kontrakt Christensena to tylko kwestia czasu

Romano: Nowy kontrakt Christensena to tylko kwestia czasu

Od dłuższego czasu mówi się o przedłużeniu kontraktów dla kilku zawodników The Blues. W tym gronie znajdują się m. in. Andreas Christensen, Antonio Rudiger, Jorginho czy N’Golo Kante. W najbliższym czasie to właśnie z Duńczykiem ma zostać zawarta nowa umowa.

Od momentu przybycia Thomasa Tuchela, Andreas rozwinął się w bardzo szybkim tempie wskakując na bardzo wysoki poziom. W jego grze możemy widzieć pewność siebie, której w przeszłości w wielu meczach mu brakowało.

Jak donosi włoski dziennikarz, Fabrizio Romano, Chelsea doszła do porozumienia z Duńczykiem w sprawie nowej umowy. Podpisanie oficjalnych papierów pozostaje tylko kwestią czasu. Podobnie sprawa ma się z różnego rodzaju klauzulami.

Włoch poinformował również na swoim Twitterze, że w ostatnich tygodniach zainteresowane piłkarzem były dwa kluby. Jednak o żadnym transferze nie było mowy, bowiem 25-latek gotowy jest na przedłużenie umowy z Chelsea.

Źródło: Fabrizio Romano

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW