Timo Werner na liście życzeń Newcastle
Timo Werner na liście życzeń Newcastle

Timo Werner na liście życzeń Newcastle

Celem nowych właścicieli Newcastle jest odbudowanie pozycji klubu, którą ten posiadał jeszcze na początku XXI wieku. W tym celu planują oni kadrową rewolucję opartą na ściąganiu gwiazd – według hiszpańskiego Fichajes ich uwadze nie umknęła osoba Timo Wernera.

Sroki muszą pomyśleć o wzmocnieniu ataku, a Werner znalazł się na liście potencjalnych napastników. Mimo, że Niemiec w debiutanckim sezonie w lidze zdobył zaledwie 6 bramek, to zarząd klubu wierzy w jego możliwości, a także, że może być lekiem na nieskuteczność, jaka panuje na St. James’ Park w erze Bruce’a.

Klub szuka alternatywy dla Joelintona, który lekko mówiąc się nie sprawdził. Obaj napastnicy są bardzo podobnego profilu – schodzą do gry, szukają miejsca, aby rozpędzić się z piłką.

Na korzyść Newcastle działa pozycja Wernera w hierarchii napastników Chelsea, gdzie Niemiec mocno spadł, odkąd do drużyny doszedł Romelu Lukaku.

Oprócz Wernera, Newcastle przygląda się sytuacji Anthony’ego Martiala, który najprawdopodobniej w styczniu opuści Old Trafford.


Źródło: Fichajes

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW