Real Madryt zainteresowany Jamesem
Real Madryt zainteresowany Jamesem

Real Madryt zainteresowany Jamesem

Jak donoszą hiszpańskie źródła, Real Madryt poszukuje obecnie nowego prawego obrońcy. Na celowniku Królewskich znalazła się młoda gwiazda Chelsea, Reece James.

Reprezentant Anglii w ostatnich sezonach był jedną z kluczowych postaci w układance The Blues. Nie bez powodu Reece wymieniany jest jako jeden z najlepszych obrońców w lidze. Jak podaje El Nacional, James przykuł uwagę Real Madryt. Anglik mógłby zostać częścią, w ramach której na Stamford Bridge mógłby powrócić Eden Hazard. O tym więcej przeczytacie tutaj.

Mistrzowie Europy z pewnością nie chcą stracić tak kluczowego piłkarza, jakim jest James. Anglik ma dopiero 21-lat, więc tak naprawdę cała piłkarska kariera stoi przed nim otworem. Gdyby Hazard wrócił na ”stare śmieci”, być może odbudowałby swoją karierę, jednak dla Chelsea ta transakcja nie będzie najlepszą opcją.

El Nacional wycenia obecnie Anglika na 45 milionów euro. Może się to wydawać trochę za mało, patrząc na wiek oraz umiejętności samego zawodnika. Pamiętajmy jednak, że wartość Jamesa niemal na pewno podskoczy jeszcze do góry.

Źródło: El Nacional

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW