Newcastle zainteresowane Wernerem!
Newcastle zainteresowane Wernerem!

Newcastle zainteresowane Wernerem!

Nowi właściciele Newcastle zamierzają wzmocnić zespół w jak najszybszym czasie – jednym z celów klubu jest snajper The Blues, Timo Werner.

Goleador The Blues zdobył 14 bramek w 60 występach dla klubu i nie jest to na pewno zadowalający wynik, patrząc na opinię, z którą na Stamford Bridge przybywał on z Niemiec. Niewykluczone więc, że Chelsea chętnie odda go do innego klubu.

Przedstawiciele Timo Wernera reprezentują również gracza Newcastle, Fabiana Schara. To sprawia, że potencjalne rozmowy będą wiele łatwiejsze, gdyż agenci Wernera są w stałym kontakcie z nowymi właścicielami klubu.

Nie wiadomo, co na ofertę odpowiedziałby sam zawodnik, Niemiec udzielił w ostatnich dniach wywiadu, gdzie powiedział o tym, że być może zostanie zmuszony do przemyślenia swojej przyszłości, jednak na ten moment nie podjął żadnej decyzji.

Thomas Tuchel wydaje się nie być największym fanem umiejętności napastnika Chelsea, dając mu zagrać od pierwszych minut w zaledwie 5 z 11 spotkań w tym sezonie.

Źródło: Christian Falk (SportBILD)

O autorze

Michal Malolepszy

Żołnierz jednoosobowej armii Tammy'ego Abrahama! W życiu ważne są tylko chwile oraz bramki ulubionych piłkarzy. Pewne są tylko trzy rzeczy - śmierć, podatki, moje newsy na tym portalu.

Related posts

X