Nkunku: Obecnie skupiam się na grze w Lipsku
Nkunku: Obecnie skupiam się na grze w Lipsku

Nkunku: Obecnie skupiam się na grze w Lipsku

Jakiś czas temu zaczęły pojawiać się plotki o zainteresowaniu Arsenalu młodym piłkarzem. Jednak świetny początek sezonu przykuł uwagę kilku innych klubów.

We wszystkich rozgrywkach, 23-latek trafił do siatki 9 razy w 10 meczach. Trzy z nich zdołał trafić w spotkaniu przeciwko Manchesterowi City w Lidze Mistrzów. W minionym sezonie Francuz strzelił ‚tylko’ 7 bramek w 40 meczach, więc zaledwie kilka tygodni od rozpoczęcia nowej kampanii przebił wynik poprzedniej.

Mówi się, że ewentualny transfer wyniósłby około 50 milionów funtów. RB Lipsk oczekuje jednak rekordowej dla klubu kwoty. Obecnie najdrożej sprzedanym zawodnikiem był Naby Keita, który za 51 milionów powędrował na Anfield. Jednak pomimo spekulacji, młody zawodnik skupia się obecnie na celach w niemieckim klubie.

– Jeśli miałby rozmyślać o innych klubach, jednocześnie mógłbym zapomnieć o obecnych celach na ten sezon. Indywidualne cele będą realistyczne tylko wtedy, jeśli osiągniemy je z Lipskiem. W przeciwnym wypadku takie pytania nie mają prawa się pojawiać.

– Mój kontrakt obowiązuje do 2024 roku, a w Lipsku czuję się bardzo dobrze.

Źródło: BILD

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

X