Giroud: Mount to materiał na topowego piłkarza
Giroud: Mount to materiał na topowego piłkarza

Giroud: Mount to materiał na topowego piłkarza

Olivier Giroud wierzy, że Mason Mount to materiał na topowego piłkarza. Obaj panowie spotkali się na Stamford Bridge w sezonie 2019/20 i 2020/21, kiedy to drużynę prowadził Frank Lampard, a później Thomas Tuchel. 

Wielu wierzyło, że Mount będzie miał problem z zdobyciem minut pod sterami Tuchela, a tym czasem Anglik jest istotną personą w układance niemieckiego trenera. Na potwierdzenie tej tezy niech świadczy fakt, że Mount to jeden z pięciu piłkarzy Chelsea nominowanych do Złotej Piłki.

W ekskluzywnym wywiadzie dla TribalFotball.com, został poproszony o wymienienie najbardziej utalentowanych piłkarzy, z jakimi miał okazję grać.

– Jednym z najlepszych graczy, z jakimi grałem w Arsenalu był Santi Cazorla. W Chelsea był to Eden Hazard, ale tam był wielu utalentowanych chłopaków.

– Mount i Kai Havertz to inna klasa piłkarska, inna jakość, nie mogę się doczekać, aż wyrosną z nich topowi piłkarze.

– Powiedziałem Masonowi, że ma odpowiednią jakość i mentalność, by osiągnąć topowy poziom. Zdecydowanie zasługuje na sukces.


Źródło: TribalFootball

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW