Newcastle przechwyci cel transferowy Chelsea?
Newcastle przechwyci cel transferowy Chelsea?

Newcastle przechwyci cel transferowy Chelsea?

Od jakiegoś czasu pojawiają się informacje o rzekomym zainteresowaniu Chelsea Niklasem Süle. Jak donosi Bild plany te może pokrzyżować Newcastle United, które po przejęciu klubu przez nowego właściciela wyznaczyło reprezentanta Niemiec jako jeden z głównych celów transferowych.

Chelsea ma do rozwiązania kwestie środka obrony, ponieważ zawodnicy, którym kończy się kontrakt to Cesar Azpilicueta, Andreas Christensen oraz Antonio Rüdiger.

Co prawda kontrakt Christensena według wielu źródeł jest bliski przedłużenia to odmienna sytuacja jest w przypadku Rudigera, którego następcą mógłby zostać Niklas Süle.

Stoper Bayernu Monachium w czerwcu 2022 roku zostanie wolnym zawodnikiem co chce wykorzystać Chelsea, która może spróbować pozyskać obrońcę w styczniu za kwotę niższą od wartości zawodnika lub podpisać z nim porozumienie, aby zagwarantować sobie usługi zawodnika w czerwcu.

Süle budzi jednak zainteresowanie wielu klubów i na prowadzenie w wyścigu o gracza Bayernu ma być Newcastle. Sroki mają problemy w defensywie i nowy środkowy obrońca ma być priorytetem w zimowym oknie transferowym.

Widmo spadku i ostatnie słabsze występy mają przekonać nowych właścicieli do sięgnięcia do kieszeni i pokazaniu światu, że Newcastle zostanie znaczącym graczem na rynku transferowym. Tym samym mogą pokrzyżować oni plany Chelsea.

Źródło: Bild

O autorze

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW