Havertz: Chcemy wygrywać mecze
Havertz: Chcemy wygrywać mecze

Havertz: Chcemy wygrywać mecze

Na przedmeczowej konferencji z mediami przed meczem z Malmo Thomas Tuchel, mówiąc o Kaiu Havertzu, stwierdził, że szansa na powrót zawodnika do drużyny może nadejść w każdej chwili i tak też się stało następnego dnia.

Po raz kolejny Havertz znalazł się wśród zmienników, ale zgodnie z tradycją piłkarską, nieszczęście jednego gracza stało się szansą dla innego i kiedy Romelu Lukaku został zmuszony do opuszczenia boiska z powodu kontuzji, otworzyło to drogę Niemcowi do powrotu na boisko.

– Musisz być gotowy przez cały czas, nawet jeśli siedzisz przez 20 minut.

– Zawsze ciężko jest wejść, ale staram się dać z siebie wszystko i to był dobry gol.

– Callum zaliczył dobrą asystę, piłka była bardzo daleko, ale mogłem do niej dobiec i wiedziałem, że bramkarz zejdzie, więc myślę, że jedynym wyborem, jaki miałem, było przerzucenie jej nad bramkarzem.

– Dla nas to bardzo dobry wynik. Zdobycie czterech bramek zawsze jest dobre. To daje dużo pewności siebie.

Timo Werner dołączył do Lukaku na liście kontuzjowanych i chociaż skala ich urazów nie jest jeszcze znana, wydaje się, że możliwości w ataku dla Havertza mogą wzrosnąć w nadchodzących meczach, zaczynając od Norwich u siebie w ten weekend.

– Musimy po prostu kontynuować, dobrze się zregenerować i odświeżyć się na sobotę.

– Czy jest to Liga Mistrzów czy Premier League, nie obchodzi nas to. Chcemy wygrywać mecze. Taka jest też ambicja na sobotę.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Wojtek Żurek

"Czuję, że Rudiger je%^ie teraz życiówke" ~ WŻ 26.01.2021

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW