Drogba: Już w czasach Chelsea było widać ogromną jakość Salaha
Drogba: Już w czasach Chelsea było widać ogromną jakość Salaha

Drogba: Już w czasach Chelsea było widać ogromną jakość Salaha

Didier Drogba uważa, że Mohamed Salah już w czasach Chelsea pokazywał ogromny talent.

Jose Mourinho nie dawał szans skrzydłowemu, po czym zdecydowało jego wypożyczeniu, mówiąc w mediach o tym, że najlepiej będzie, gdy ten odejdzie z klubu na stałe. Po doskonałym wypożyczeniu do Fiorentiny, Salah został sprzedany do Romy.

– Kiedy patrzyło się na niego podczas treningu, widać było że miał odpowiednią jakość. Potrzebował tylko szansy i minut na boisku, aby pokazać jak olbrzymi posiada talent – twierdzi Drogba.

– Kiedy popatrzysz jednak na siłę tamtego zespołu, zobaczysz, że nie było łatwe zmieścić się wówczas w pierwszym składzie.

– Pamiętam Momo jako niezwykle uprzejmego i sympatycznego chłopaka. Nawet kiedy nie grał i było mu przykro, to zawsze dawał z siebie wszystko i nie narzekał. To taki rodzaj inteligencji, który pomaga w rozwoju kariery – zakończył Iworyjczyk.

Źródło: Mehwar TV

O autorze

Żołnierz jednoosobowej armii Tammy'ego Abrahama! W życiu ważne są tylko chwile oraz bramki ulubionych piłkarzy. Pewne są tylko trzy rzeczy - śmierć, podatki, moje newsy na tym portalu.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW