Ben Chilwell nie zagra przynajmniej do końca roku!
Ben Chilwell nie zagra przynajmniej do końca roku!

Ben Chilwell nie zagra przynajmniej do końca roku!

Mimo pewnej wygranej nad Juventusem wczorajszego wieczoru, kibice Chelsea mieli powody do niepokoju po końcowym gwizdku. Chodzi oczywiście o zmianę Bena Chilwella, który z powodu kontuzji musiał opuścić plac gry.

Reprezentant Anglii na pewno nie zagra do końca tego roku. Obrońca przeszedł w środę skan oraz badania, które wskazują, że być może będzie musiał poddać się operacji. Do końca roku The Blues będą na własną rękę leczyć Anglika, mniej więcej w tym okresie zapadnie również decyzja, czy Chilwell będzie mógł jeszcze zagrać w tym sezonie.

Jeżeli operacja okaże się konieczna, Bena zobaczymy dopiero w przyszłej kampanii. Patrząc na jego rosną z meczu na mecz formę, byłby to olbrzymi cios dla całego klubu, ale również kibiców. Klub nie chce jeszcze podejmować zbyt pochopnej decyzji co do piłkarza.

Nawet w najlepszym scenariuszu, 24-latek wykluczony jest z gry do końca roku. Inni zawodnicy The Blues byli bardzo zaniepokojeni, kiedy ich kolega opuszczał boisko w obstawie klubowych lekarzy. Do składu powróci prawdopodobnie Marcos Alonso, który na początku sezonu był pierwszym wyborem na pozycję lewego wahadłowego.

Źródło: Matt Law

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW