Thiago Silva przedłuży kontrakt z Chelsea
Thiago Silva przedłuży kontrakt z Chelsea

Thiago Silva przedłuży kontrakt z Chelsea

Według doniesień z Brazylii, Thiago Silva przedłuży kontrakt z Chelsea.

Dziennikarz UOL, Bruno Andrade informuje, że obie strony zasiadły do pierwszych rozmów w sprawie nowej umowy Brazylijczyka, jednocześnie uspokajając, że nie widzi możliwości, aby nie doszły one do porozumienia. Bliskie mu osoby mówią, że piłkarz chciałby pozostać w Anglii

Wstępnie zarząd zaoferuje Silvie roczny kontrakt. Dotychczasowa polityka klubu sprawiała, że niechętnie przedłużano kontrakty tak wiekowych graczy. Kluczowa okazała się rola, jaką 37-latek pełni w drużynie Thomasa Tuchela.

Andrade zaznacza, że Silva chciałby reprezentować barwy Brazylii i Chelsea, aby udowodnić, że jest jeszcze w dobrej formie. Jedynym zagrożeniem dla The Blues może być jego były klub, Fluminese, gdzie Thiago dorastał. Według UOL, powrót Silvy do ojczyzny jest planowany na 2023 rok, czyli na moment wygaśnięcia już przedłużonej umowy z Chelsea.


Źródło: Bruno Andrade (UOL)

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

X