Tuchel na temat wywiadu Lukaku: Nie podoba mi się ta sytuacja
Tuchel na temat wywiadu Lukaku: Nie podoba mi się ta sytuacja

Tuchel na temat wywiadu Lukaku: Nie podoba mi się ta sytuacja

Wczoraj wieczorem na naszym portalu pojawił się wywiad z Romelu Lukaku. Belg przyznał, że nie czuje się najlepiej w Londynie oraz o tym, że w niedalekiej przyszłości pragnie wrócić do Interu.

Na odpowiedź niemieckiego szkoleniowca nie musieliśmy długo czekać. Tuchel przyznał, że jest rozczarowany słowami swojego najlepszego napastnika.

– Tak, nie przepadamy za takimi sytuacjami, ponieważ wprowadzają niepotrzebny zamęt, którego nikt nie chce. Z drugiej strony nie chcemy robić szumu wokół tej sytuacji, bardzo łatwo jest zrobić chwytliwy nagłówek czy wyciągnąć zdania z kontekstu.

– Nie podoba mi się to, potrzebujemy teraz spokojnego otoczenia, a nie zbędnego hałasu wokół naszej drużyny. Nie odczuwam, żeby Romelu czuł się tutaj nieszczęśliwy, myślałem, że jest wręcz przeciwnie, więc jestem zaskoczony. Jeśli jest coś, co musimy omówić to zrobimy to za zamkniętymi drzwiami.

– Bardzo łatwo jest wyciągać zdania z kontekstu, by uzyskać rozgłos lub by było o tym głośno jak najdłużej. Jeśli pochodzi to od samego zawodnika, to jak najbardziej to rozumiem, ale nie jesteśmy tutaj tylko po to by czytać nagłówki. Możemy poświęcić czas by zrozumieć o co tak naprawdę chodzi, ponieważ nie odzwierciedla to rzeczywistej pracy, postawy i zachowania, które Romelu pokazuje każdego dnia w Cobham.

– Usiądziemy razem, aby z nim o tym porozmawiać, ale zrobimy to za zamknięty drzwiami i zrobimy to otwarcie, więc bez dalszych komentarzy ode mnie na temat tej sprawy.

Źródło: Fabrizio Romano, Metro

O autorze

Kibic Chelsea od 2012 roku. Fan piłki, Golden State Warriors i Formuły 1. W redakcji od 2019 roku, student logistyki.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X