Crooks: Kante rozegrał niesamowity mecz!
Crooks: Kante rozegrał niesamowity mecz!

Crooks: Kante rozegrał niesamowity mecz!

Gareth Crooks przyznał, że nie spodziewał się jak szybki jest N’golo Kante.

30-letni Francuz był wyróżniającą się postacią podczas weekendowego remisu. Pomocnik zaimponował swoją grą do tego stopnia, że nawet fani Liverpoolu na portalu Twitter, nie szczędzili pochlebstw w jego kierunku. Kante jest znany z niesamowitego przyśpieszenia, z piłką, lub w biegu za nią.

W ostatnich latach piłkarz ten rozwinął się w kierunku ofensywnym, toteż gra do przodu i dryblingi nie są mu obce. Kiedy połączymy to z niesamowicie szybkim doskokiem, oraz umiejętnościami defensywnymi, dostajemy idealny mix!

– Był taki moment w trakcie meczu, gdzie Kante wydawał się być szybszy niż Salah. – powiedział Crooks. – Nie tylko nie zdawałem sobie sprawy, jak szybki jest N’golo, ale także wydaje się, że piłka przy nodze jest dla niego bardziej komfortowa, niż za czasów gry w Leicester.

– Oczywiście od tamtych lat zdobył on kolejną Premier League, Mistrzostwo Świata i Ligę Mistrzów. Jego występ przeciwko Liverpoolowi był niesamowity i uosabiał cechy, jakie posiada gracz klasy światowej. Z tego co powiedziałem wynika, że jest świetnym piłkarzem.


Źródło: BBC

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News i redaktor Sajko.Network. Lubię dobry film i jeszcze lepszy album mojego ulubionego rapera. Możecie mnie spotkać na Summoner's Rift :)

Related posts

Cześć!

Korzystanie z naszego portalu jest całkowicie darmowe – utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Codziennie uzupełniamy stronę o kolejne treści, nie oczekując niczego w zamian, jeżeli więc doceniasz naszą pracę, wyłącz wtyczkę blokującą reklamy na naszym serwisie. Dziękujemy!

Motor Racing League plugin by Ian Haycox

X
Chelsea24News

FREE
VIEW