Chelsea daje zielone światło na odejście Uwakwe
Chelsea daje zielone światło na odejście Uwakwe

Chelsea daje zielone światło na odejście Uwakwe

Dwa kluby z League One są poważnie zainteresowane młodym pomocnikiem Chelsea, Tariqiem Uwakwe.

Jednym z nich jest Sheffield Wednesday. The Owls potrzebują wzmocnień w styczniu, aby odzyskać szansę na awans, a Darren Moore ma aż sześć punktów straty do miejsca gwarantującego play-offy.

Młody zawodnik Chelsea spędził część lata na testach w Wednesday, ale finalnie nie doszło do transferu młodego nigeryjczyka.

Według doniesień zawodnikiem interesuje się również Motherwell oraz Portsmouth.

Bardzo uniwersalny 22-latek, nominalnie środkowy pomocnik w ostatnim sezonie w barwach Accrington wystąpił w 21 meczach, w których strzelił cztery gole i zanotował cztery asysty.

Kontrakt Uwakwe kończy się za sześć miesięcy. Mistrzowie Europy są skłonni pozwolić mu odejść z klubu na stałe, jeśli w umowie zawarta zostanie odpowiednia klauzula sprzedaży.

Tariq może występować na pozycji skrzydłowego, środkowego pomocnika, defensywnego pomocnika i lewego pomocnika, co świadczy o wielkiej kreatywności i uniwersalności gracza.

Źródło : Yorkshire Post , All Nigeria Soccer 

 

O autorze

Avatar

Piłeczka w deszczu, spokojna muzyka i wciągający artykuł - nic więcej do szczęścia!

Related posts

Cześć!

Korzystanie z naszego portalu jest całkowicie darmowe – utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Codziennie uzupełniamy stronę o kolejne treści, nie oczekując niczego w zamian, jeżeli więc doceniasz naszą pracę, wyłącz wtyczkę blokującą reklamy na naszym serwisie. Dziękujemy!

Motor Racing League plugin by Ian Haycox

X
Chelsea24News

FREE
VIEW