Chelsea prowadzi w wyścigu o Tchouameniego
Chelsea prowadzi w wyścigu o Tchouameniego

Chelsea prowadzi w wyścigu o Tchouameniego

Według portalu Sport Illustrated, Aurelien Tchouameni z AS Monaco jest celem transferowym Chelsea, która wyprzedziła Liverpool w wyścigu o zakontraktowanie tego piłkarza.

W tym sezonie pomocnik 29-krotnie wystąpił w koszulce klubu z księstwa. Dodatkowo jest 7-krotnym reprezentantem Francji. Przez swoją dobrą, stałą formę stał się kluczowym graczem Philippe’a Clementa, co dla zawodnika w wieku 21-lat może być sporym wyróżnieniem. Chelsea również jest świadoma klasy Tchouameniego, a według raportów rozmowy na linii przedstawiciele – zawodnik miały już miejsce zeszłego lata.

Mimo wypożyczenia Saula Nigueza, The Blues nawet na krok nie przestali myśleć o transferze Francuza. Klub jest pewien, że może przebić ofertę Liverpoolu, który również wskazuje zainteresowanie tym zawodnikiem.

Potrzebę transferu Tchoumaniego niech uświadomi fakt, jaki problem pojawił się, w momencie plagi kontuzji w środku pola Chelsea. Wówczas trener Tuchel był zmuszony do korzystania z usług Saula i Rossa Barkley’a. Ostatecznie braki kadrowe były składową, przez którą The Blues stracili fotel lidera.

Tchouameni nie tylko da jakość już teraz, ale z wiekiem będzie tylko lepszy.


Źródło: Sport Illustrated

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News i redaktor Sajko.Network. Lubię dobry film i jeszcze lepszy album mojego ulubionego rapera. Możecie mnie spotkać na Summoner's Rift :)

Related posts

Cześć!

Korzystanie z naszego portalu jest całkowicie darmowe – utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Codziennie uzupełniamy stronę o kolejne treści, nie oczekując niczego w zamian, jeżeli więc doceniasz naszą pracę, wyłącz wtyczkę blokującą reklamy na naszym serwisie. Dziękujemy!

Motor Racing League plugin by Ian Haycox

X
Chelsea24News

FREE
VIEW