Gissing: Znam sytuacje kontraktowe obrońców Chelsea
Gissing: Znam sytuacje kontraktowe obrońców Chelsea

Gissing: Znam sytuacje kontraktowe obrońców Chelsea

Przyszłość trzech środkowych obrońców Chelsea nadal stoi pod znakiem zapytania. Kontrakty tych zawodników kończą się wraz z końcem trwającej kampanii. Już teraz Rudiger, Christensen oraz Azpilicueta mogą przebierać w ofertach innych klubów, a w lato mogą odejść z klubu za darmo. 

Niedawno kontrakt z The Blues przedłużył Thiago Silva. Brazylijczyk zostaje w klubie jeszcze przez rok, chociaż patrząc na jego formę możemy spodziewać się, że to nie będzie jego ostatni kontrakt w klubie. Chelsea musi działać coraz szybciej, ponieważ trójka defensorów może odejść z klubu już w lato.

Antonio Rudiger, Andreas Christensen oraz Cesar Azpilicueta mają kontrakty do czerwca 2022 roku. Zarząd próbuje zrobić wszystko aby ich zatrzymać w klubie. Wszystkie sytuacje kontraktowe zawodników miały swoje wzloty i upadki, a informacje dotyczące przedłużenia umów zmieniały się co tydzień. Niedawno czytaliśmy, że Rudiger jest jedną nogą w Madrycie, a teraz sytuacja jest zupełnie inna.

Według informatora Chelsea, Nathana Gissinga, który jest częścią sztabu popularnego dziennikarza Di Marzio oraz jest jednym z najlepszych  insiderów Chelsea, wiadomości w klubie odnośnie jednego kontraktu są bardzo pozytywne. W tym tygodniu w podcaście ujawnił co wie na temat kontraktów naszych defensorów. Podkreślił, że rozmowy z Rudigerem idą w najlepszym kierunku i są bardzo pozytywne.

Nathan Gissing:

– Cesar Azpilicueta chce dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok. Prawdopodobnie obecny kapitan odejdzie z klubu, chyba, że zaakceptuje ofertę Chelsea – roczna umowa.

– Andreas Christensen nastawił się na nowe wyzwania, oczekuje na oferty klubów i nie jest przekonany do pozostania w Chelsea.

– Antonio Rudiger chce zostać w Chelsea, a rozmowy z klubem idą w najlepszym kierunku aby się to wydarzyło. Myślę, że Toni zostanie w Chelsea.


Źrodło: Nathan Gissing (Di Marzio) 

O autorze

Related posts

Cześć!

Korzystanie z naszego portalu jest całkowicie darmowe – utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Codziennie uzupełniamy stronę o kolejne treści, nie oczekując niczego w zamian, jeżeli więc doceniasz naszą pracę, wyłącz wtyczkę blokującą reklamy na naszym serwisie. Dziękujemy!

Motor Racing League plugin by Ian Haycox

X
Chelsea24News

FREE
VIEW