Obrońca Anderlechtu w kręgu zainteresowań Chelsea
Obrońca Anderlechtu w kręgu zainteresowań Chelsea

Obrońca Anderlechtu w kręgu zainteresowań Chelsea

Według raportów TEAMtalk, Chelsea jest chętna podpisać kontrakt z lewowahadłowym Anderlechtu, Sergio Gomezem.

Hiszpan dołączył do drużyny Vincenta Kompanego w tym sezonie z Borussii Dortmund. 21-latek doskonale czuje się po lewej stronie boiska i gra jako skrzydło, wahadło czy obrońca nie jest mu obca. Jego dorobek liczbowy prezentuje się znakomicie: 5 goli i 10 asyst z tego miejsca na boisku mogą robić wrażenie.

Swoją formą przykuł uwagę duży klubów, jak właśnie Chelsea czy Manchester United. Ostatnie tygodnie zarząd The Blues pracował nad opcjami na lewe wahadło, które może obsadzić jedynie Marcos Alonso, ponieważ Benjamin Chilwell jest obecnie kontuzjowany.

Wydaje się, że transfer Gomeza zimą jest mało realny, ale skauci Chelsea nie przestają go obserwować i chcą bacznie śledzić jego rozwój.


Źródło: TEAMtalk

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News i redaktor Sajko.Network. Lubię dobry film i jeszcze lepszy album mojego ulubionego rapera. Możecie mnie spotkać na Summoner's Rift :)

Related posts

Cześć!

Korzystanie z naszego portalu jest całkowicie darmowe – utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Codziennie uzupełniamy stronę o kolejne treści, nie oczekując niczego w zamian, jeżeli więc doceniasz naszą pracę, wyłącz wtyczkę blokującą reklamy na naszym serwisie. Dziękujemy!

Motor Racing League plugin by Ian Haycox

X
Chelsea24News

FREE
VIEW