Chelsea i Liverpool faworytami w wyścigu o Tchouameniego
Chelsea i Liverpool faworytami w wyścigu o Tchouameniego

Chelsea i Liverpool faworytami w wyścigu o Tchouameniego

W ostatnim czasie drużyny z Liverpoolu i Londynu zyskały przewagę nad Realem Madryt w walce o francuskiego pomocnika.

Według hiszpańskiej Marci, oba angielskie zespoły mają obecnie przewagę nad Królewskimi w wyścigu o gracza Monaco. Mistrzowie Hiszpanii mają być zadowoleni ze swojego obecnego środka pola i póki co wstrzymają się z transferem gracza do linii pomocy. Przynajmniej do przyszłego sezonu.

Reprezentant Francji jest uważany za jednego z najlepszych środkowych pomocników w Europie. W 33 meczach francuskiej Ligue 1 strzelił trzy gole i zanotował jedną asystę. Jego popularność rośnie po serii znakomitych występów dla klubu i kraju. Tchouameni zadebiutował w seniorskiej reprezentacji Francji przeciwko Bośni i Hercegowinie we wrześniu ubiegłego roku.

Utalentowany piłkarz nie spieszy się z transferem, ponieważ ma jeszcze ważny kontrakt do 2024 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Aurelien udzielił niedawno wywiadu dla Metro, w którym niechętnie mówił o swojej przyszłości.

– Mam tutaj kontrakt do 2024 z opcją przedłużenia o kolejny rok. Zobaczymy, co czeka mnie w przyszłości.

Źródło: Metro, Marca

O autorze

Kibic Chelsea od 2012 roku. Fan piłki, Golden State Warriors i Formuły 1. W redakcji od 2019 roku, student logistyki.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW