Dembele czeka na poprawę sytuacji w Chelsea
Dembele czeka na poprawę sytuacji w Chelsea

Dembele czeka na poprawę sytuacji w Chelsea

Ostatnie dni styczniowego okienka transferowego były bardzo gorące jeśli chodzi o nazwisko skrzydłowego Barcelony. Ousmane Dembele nie chciał przedłużyć kontraktu z dumą Katalonii, a Xavi zakomunikował francuzowi, że może szukać sobie nowego klubu.

Dembele nadal jest daleki podpisania nowego kontraktu z FC Barceloną. Skrzydłowy po kłótni z Xavim nie dostawał wielu szans, jednak ostatnie tygodnie w jego wykonaniu są bardzo przyzwoite. Na chwilę obecną francuz ma na swoim koncie aż 11 asyst oraz 2 bramki, rozegrał tylko 1800 minut w całym sezonie.

Jak podają raporty, Ousmane Dembele czeka, aż Chelsea unormuje swoją sytuację związaną ze zmianą właściciela oraz na ruchy swojego rodaka Mbappe, który może opuścić PSG. Właśnie te dwa kluby są najbardziej zainteresowane skrzydłowym Barcelony.

Bardzo możliwe, że Thomas Tuchel chętnie chciałby współpracować ze swoim byłym podopiecznym z którym przeciął się w Borussi Dortmund. Dembele również wszedł na wysoki poziom pod skrzydłami niemieckiego szkoleniowca. Szczególnie, że w obecnej Chelsea nie ma żadnego zawodnika, który potrafiłby wziąć na siebie grę i zrobić kolegom z zespołu więcej miejsca.

Tuchel otwarcie mówił, że chciałby trenować nadal Dembele i wydobywać z niego to co najlepsze.


Źródło: Sique Rodriguez/ Managing Barca

O autorze

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW