Juventus lada moment ruszy Jorginho
Juventus lada moment ruszy Jorginho

Juventus lada moment ruszy Jorginho

Nowy właściciel został wybrany, znoszone zostają także sankcje nałożone na klub. Oznacza to, że Chelsea może ponownie działać na rynku transferowym. 

Tym razem nie chodzi o nową twarz w zespole, ani o przedłużenie kontraktu. Według włoskiego dziennikarza, Franco Leonettiego, gdy tylko sytuacja Chelsea unormuje się, Juventus rozpocznie działania w celu podpisania kontraktu z pomocnikiem The Blues, Jorginho.

O powrocie Włocha do swojego kraju mówi się już od jakiegoś czasu. Wydaje się jednak, że najbliższe spotkania w końcówce sezonu mogą być dla pomocnika ostatnimi w koszulce Londyńczyków.

30-latek przybył do Chelsea latem 2018 roku z Napoli, a jego obecna umowa wygasa w 2023 roku. Dotychczas Jorginho rozegrał dla The Blues 185 spotkań, w których strzelił 26 bramek i zanotował 8 asyst. Portal Transfermarkt wycenia Włocha na 45 milionów euro, jednak z powodu wygasającego za rok kontraktu, cena ewentualnego transferu byłaby prawdopodobnie niższa.

Źródło: Franco Leonetti

O autorze

Kibic Chelsea od 2012 roku. Fan piłki, Golden State Warriors i Formuły 1. W redakcji od 2019 roku, student logistyki.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW