Todd Boehly chce przedłużyć kontrakty z Mountem i Jamesem
Todd Boehly chce przedłużyć kontrakty z Mountem i Jamesem

Todd Boehly chce przedłużyć kontrakty z Mountem i Jamesem

Od zaledwie kilku dni amerykański biznesem jest właścicielem Chelsea, a już zaskarbia sobie uznanie wśród kibiców The Blues.

Wcześniej informowaliśmy o planach transferowych Boehly’ego, w tym zielonym świetle od Amerykanina na transfer  Julesa Kounde. Po pierwszych transferach przyszła pora na kontrakty. Zwłaszcza, że nałożone sankcje na klub nie mają już racji bytu.

Według Telegraph, Todd Boehly będzie chciał w najbliższej przyszłości przedłużyć kontrakty z dwoma wychowankami Chelsea. Mowa tutaj oczywiście o Mouncie i Jamesie. Plotki na temat zaczęły pojawiać się już jakiś czas temu, ale teraz z nowym właścicielem sprawa wydaje się o wiele prostsza. Dodatkowo rozważana jest podwyżka dla Edouarda Mendy’ego.

Obaj piłkarze przeszli przez wszystkie szczeble akademii The Blues, a za kadencji Franka Lamparda na stałe zagościli w pierwszym zespole z Londynu. W zeszłym sezonie byli częścią składu, który sięgnął po Ligę Mistrzów. Dodatkowo obaj regularnie powoływani są do narodowej reprezentacji Anglii.

Źródło: Telegraph

O autorze

Kibic Chelsea od 2012 roku. Fan piłki, Golden State Warriors i Formuły 1. W redakcji od 2019 roku, student logistyki.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW