Fabrizio Romano: Rudiger w Realu Madryt? Here we go!
Fabrizio Romano: Rudiger w Realu Madryt? Here we go!

Fabrizio Romano: Rudiger w Realu Madryt? Here we go!

O odejściu niemieckiego obrońcy z Chelsea mówiło się od kilku miesięcy. Zawodnik nie akceptował propozycji przedłużenia kontraktu, a następnie sankcje nałożone na klub prawdopodobnie pogrzebały szanse na pozostanie Toniego na Stamford Bridge.

Następnym klubem w karierze obrońcy będzie świeżo upieczony mistrz Hiszpanii, Real Madryt. Zainteresowanie wykazywało jeszcze kilka innych klubów, ale przez cały czas to Królewscy byli faworytem w tym wyścigu.

Jak podaje Fabrizio Romano między hiszpańskim zespołem, a piłkarzem zostało już wszystko uzgodnione. Umowa została zawarta już kilka dni wcześniej, a Niemiec swoją decyzję podjął jeszcze w kwietniu. Na niekorzyść The Blues będzie to darmowy transfer.

Antonio podpisze kontrakt z Realem na cztery lata do 2026 roku, póki co bez opcji przedłużenia. Oficjalne ogłoszenie nastąpi dopiero z końcem sezonu z szacunku Królewskich do Chelsea. Obecny trener mistrzów Hiszpanii, Carlo Ancelotti, bardzo chciał tego transferu. Dla Włocha priorytetem było ściągnięcie Rudigera na Santiago Bernabeu.

Źródło: Fabrizio Romano

O autorze

Kibic Chelsea od 2012 roku. Fan piłki, Golden State Warriors i Formuły 1. W redakcji od 2019 roku, student logistyki.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW