Merson: Mam nadzieję, że Tuchel nie zdecyduje się postawić na Kepę
Merson: Mam nadzieję, że Tuchel nie zdecyduje się postawić na Kepę

Merson: Mam nadzieję, że Tuchel nie zdecyduje się postawić na Kepę

Już w sobotnie popołudnie Chelsea zmierzy się z Liverpoolem w finale FA Cup. The Blues mogą zrewanżować się na The Reds za poprzedni finał w Carabao Cup.

Jak to bywa przed takimi meczami swoje zdania i opinie wyrażają rozmaici eksperci, byli piłkarze czy komentatorzy. Paul Merson pisząc swoją predykcję dla Sportskeeda doradził szkoleniowcowi Chelsea, by w razie ewentualnego konkursu jedenastek nie wprowadzał on Kepy.

– Jeśli mecz będą musiały rozstrzygnąć rzuty karne to mam nadzieję, że Thomas Tuchel nie zdecyduje się wprowadzić wtedy Kepy na boisko.

– Widzieliśmy, co stało się ostatnim razem. Myślę, że lepiej poradzą sobie z Edouardem Mendym, który od czasu przyjścia z Rennes jest klasowym uzupełnieniem dla zespołu.

Gdy oba zespoły mierzyły się w finale Carabao Cup, mecz zakończył się dopiero po konkursie jedenastek. W trakcie jedenastej serii do piłki podszedł właśnie Kepa, który fatalnie spudłował przez co The Blues musieli obejść się smakiem.

Źródło: Sportskeeda

O autorze

Kibic Chelsea od 2012 roku. Fan piłki, Golden State Warriors i Formuły 1. W redakcji od 2019 roku, student logistyki.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW