Alisson: Mendy bronił świetnie w tym meczu
Alisson: Mendy bronił świetnie w tym meczu

Alisson: Mendy bronił świetnie w tym meczu

Wczorajszego popołudnia na Wyspach odbyło się małe święto piłki. W finale FA Cup zmierzyły się ze sobą drużyny Liverpoolu oraz Chelsea.

Zarówno regulaminowy czas gry, jak i dogrywka nie przyniosły nam rozstrzygnięcia. Potrzebne były rzuty karne, w których lepsi okazali się The Reds. Alisson, który obronił kluczową jedenastkę Masona Mounta w pomeczowym wywiadzie wypowiedział się na temat swojej gry, ale także Edouarda Mendy’ego.

– To niesamowite, rozegraliśmy świetne spotkanie. Szkoda, że nie udało nam się strzelić bramki. To była prawdziwa walka, oba zespoły zachowały czyste konto, a potem chłopcy byli niewiarygodni w rzutach karnych. Ja musiałem obronić tylko tę ostatnią.

– Jestem zadowolony z siebie, ale Mendy również miał kilka świetnych interwencji. Nie mógłbym tego zrobić bez pomocy drużyny, ich dobra praca bardzo mi pomaga. Zawodnicy Chelsea byli fantastyczni, spisali się bardzo dobrze, ale zasłużyliśmy na to zwycięstwo. 

Źródło: BBC

O autorze

Kibic Chelsea od 2012 roku. Fan piłki, Golden State Warriors i Formuły 1. W redakcji od 2019 roku, student logistyki.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW