L’Equipe: Chelsea w wyścigu o Christophera Nkunku
L’Equipe: Chelsea w wyścigu o Christophera Nkunku

L’Equipe: Chelsea w wyścigu o Christophera Nkunku

Przed kolejnym sezonem The Blues będą chcieli wzmocnić swoją drużynę, by realnie zagrozić Manchesterowi City i Liverpoolowi w walce o tytuł mistrza Anglii.

Niemiecki szkoleniowiec Chelsea rozgląda się za wzmocnieniami na rozmaitych pozycjach, w tym formacji ofensywnej. Linia ataku nie spełniła przedsezonowych oczekiwań. Najlepszy strzelec zespołu, Romelu Lukaku ma na koncie 15 bramek.

Jak podaje francuskie L’Equipe jednym z zawodników, któremu przyglądają się skauci The Blues jest Christopher Nkunku, niekwestionowana gwiazda niemieckiej Bundesligi. Według dziennika Francuz otwarty jest na odejście z RB Lipsk, a w wyścigu udział biorą póki co Chelsea, Manchester United, Barcelona oraz AC Milan. Możemy być jednak pewni, że lista zainteresowanych powiększy się o jeszcze kilka chętnych klubów.

Lipsk jest przekonany, że Nkunku zostanie na kolejny sezon, ale w piłce niejednokrotnie byliśmy świadkami takich stanowisk klubów, podczas gdy piłkarze wybierali inne ścieżki.

Źródło: L’Equipe

O autorze

Kibic Chelsea od 2012 roku. Fan piłki, Golden State Warriors i Formuły 1. W redakcji od 2019 roku, student logistyki.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW