Virgil Van Dijk: Chelsea to fantastyczna drużyna
Virgil Van Dijk: Chelsea to fantastyczna drużyna

Virgil Van Dijk: Chelsea to fantastyczna drużyna

W sobotnie popołudnie podopieczni Thomasa Tuchela mierzyli się z zespołem Jurgena Kloppa w finale FA Cup. Podobnie jak w Carabao, lepsi po rzutach karnych okazali się piłkarze The Reds.

Wywiadu dla oficjalnej strony Liverpoolu udzielił obrońca, Virgil Van Dijk. Holender poza wypowiedziami na temat całego przebiegu gry pochwalił drużynę z Londynu.

– Chelsea to fantastyczna drużyna, trzeba to przyznać i my też musimy to zrobić. Na całym boisku mają piłkarzy wysokiej jakości, musieliśmy być gotowi na ciężki mecz i myślę, że udało nam się dobrze przygotować.

– Stworzyli kilka groźnych sytuacji, którymi zmusili nas do obrony. Spodziewaliśmy się tego i gdybyśmy strzelili bramkę, to mecz mógłby potoczyć się inaczej, i tak samo gdyby oni strzelili. Na tym właśnie polega futbol.

Gracze Liverpoolu mają szansę w tym sezonie na poczwórną koronę, z czego zdobyli już dwa trofea. Z końcem maja wystąpią w finale Ligi Mistrzów, natomiast sprawa tytułu mistrza Premier League wyjaśni się w najbliższych dniach.

Źródło: Liverpool FC

 

O autorze

Kibic Chelsea od 2012 roku. Fan piłki, Golden State Warriors i Formuły 1. W redakcji od 2019 roku, student logistyki.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW