Agent Koulibaly’ego naciska na transfer do Chelsea
Agent Koulibaly’ego naciska na transfer do Chelsea

Agent Koulibaly’ego naciska na transfer do Chelsea

W związku ze zbliżającym się okienkiem transferowym agent Kalidou Koulibaly’ego, Fali Ramadani naciska na dwa kluby – Chelsea i Barcelonę – ponieważ planuje transfer swojego klienta podczas letniego mercato.

Takie informacje podaje Area Napoli, według której Senegalczyk pragnie wywalczyć tytuł mistrzowski poza Włochami, a przez jego myśli przewija się Anglia i Hiszpania. Jego agent z chęcią mu w tym pomoże, ponieważ chce by jego klient opuścił tego lata włoskie Napoli.

Podczas letniego okienka The Blues będą musieli zastąpić co najmniej dwóch środkowych obrońców. Wobec tego Ramadani nie próżnuje i już od kilku tygodni oferuje obrońcę londyńskiemu zespołowi. Według niego Koulibaly jest jednym z najlepszych obrońców na świecie i dlatego zasługuje na grę w czołowym klubie Europy, jakim niewątpliwie jest Chelsea.

Senegalczyk jest gotowy odejść z Neapolu, ale pod kilkoma warunkami. Obrońca chce związać się z nowym klubem na trzy lub cztery lata, a jego pensja sięgać ma 7 milionów euro za sezon. Napoli nie może przystać na takie warunki, a dodatkowo sam zawodnik marzy o zdobywaniu trofeów.

Obecna umowa reprezentanta Senegalu wygasa za rok, a Fali Ramadani oferując swojego klienta zarzeka, że transakcja nie wyniesie więcej niż 35 milionów euro.

Źródło: Area Napoli

O autorze

Kibic Chelsea od 2012 roku. Fan piłki, Golden State Warriors i Formuły 1. W redakcji od 2019 roku, student logistyki.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW