Chelsea dołącza do wyścigu o Marca Cucurellę
Chelsea dołącza do wyścigu o Marca Cucurellę

Chelsea dołącza do wyścigu o Marca Cucurellę

Z racji że Marcos Alonso najprawdopodobniej opuści Chelsea podczas letniego okienka, The Blues muszą znaleźć jakościowego zmiennika dla Bena Chilwella.

Według hiszpańskiego dziennikarza Alberta Roge, Chelsea dołączy do transferowego wyścigu o zawodnika Brighton, Marca Cucurellę. Hiszpanem zainteresowany jest również Manchester City.

Cucurella po odejściu z Getafe i dołączeniu do zespołu Mew bardzo szybko pokazał swoją klasę na angielskich boiskach. W końcu został wybrany najlepszym zawodnikiem sezonu w swojej drużynie. Nic więc dziwnego, że takie potęgi jak Manchester City czy Chelsea zwróciły wzrok w stronę piłkarza.

W walce ma wziąć udział także Tottenham. Obecnie Marc wyceniany jest na 30 milionów funtów, co stanowi dwukrotność kwoty jaką Mewy zapłaciły Getafe. Jednak władze Brighton nie mają zamiaru tak łatwo pozbywać się jednego ze swoich najlepszych graczy, nawet pomimo okazji na zarobienie ogromnych pieniędzy.

Źródło: Albert Roge

O autorze

Kibic Chelsea od 2012 roku. Fan piłki, Golden State Warriors i Formuły 1. W redakcji od 2019 roku, student logistyki.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW