Tammy Abraham: Moje serce należy do Romy
Tammy Abraham: Moje serce należy do Romy

Tammy Abraham: Moje serce należy do Romy

Po półrocznej przerwie od gry, angielski napastnik zdecydował się latem opuścić Chelsea odchodząc do AS Romy. Tam zaliczył świetny sezon strzelając 26 bramek w 51 meczach.

W związku ze świetną grą zaczęły pojawiać się plotki na temat powrotu Abraham do Anglii. W gronie zainteresowanych klubów wymieniało się Arsenal i… Chelsea. W wywiadzie dla DAZN, Tammy wypowiedział się o swojej sytuacji dając jasno do zrozumienia, że w Rzymie jest szczęśliwy i nie ma zamiaru nigdzie odchodzić.

– Kocham ten klub. Dali mi szansę bym pokazał siebie, swoje umiejętności. Teraz moje serce należy do Romy. Zobaczymy co przyniesie przyszłość, ale moje serce jest tutaj w Rzymie.

W najbliższą środę Abraham wraz ze swoim zespołem stanie przed szansą wywalczenia pierwszego w historii pucharu Ligi Konferencji Europy. W 12 meczach tych rozgrywek Anglik zdobył 9 bramek, co daje mu na ten moment drugie miejsce w tabeli króla strzelców. Do pierwszego Cyriela Dessersa traci zaledwie jednego gola.

Źródło: DAZN

O autorze

Kibic Chelsea od 2012 roku. Fan piłki, Golden State Warriors i Formuły 1. W redakcji od 2019 roku, student logistyki.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW