Thiago Silva: Zdobycie Premier League jest moim marzeniem
Thiago Silva: Zdobycie Premier League jest moim marzeniem

Thiago Silva: Zdobycie Premier League jest moim marzeniem

Niedzielne zwycięstwo z Watfordem zakończyło tegoroczną kampanię Premier League dla Chelsea, która ostatecznie zajęła trzecie miejsce. 

Jednym z najważniejszych ogniw w tym sezonie zespołu Thomasa Tuchela był oczywiście Thiago Silva. W przedmeczowym biuletynie Brazylijczyk wypowiedział się na temat ambicji związanych z przyszłym sezonem. Głównym celem 37-latka jest pomoc drużynie w zdobyciu szóstego tytułu mistrza Anglii.

– Szczerze mówiąc Premier League jest moim marzeniem. To coś, czego bardzo pragnę. We wszystkich ligach w których miałem okazję grać udało mi się zdobyć tytuł mistrzowski, a Premier League nie jest niczym innym. To trofeum, które naprawdę chcę wygrać.

– W zeszłym sezonie udało nam się sięgnąć po Ligę Mistrzów, teraz skupiam się na mistrzostwie Premier League. I nie mam na myśli odrzucenia innych ważnych rozgrywek, ale Premier League jest czymś co bardzo pragnę zdobyć. 

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Kibic Chelsea od 2012 roku. Fan piłki, Golden State Warriors i Formuły 1. W redakcji od 2019 roku, student logistyki.

Related posts

Stronę możesz oglądać całkowicie bezpłatnie – prosimy więc o to, abyś pomógł nam się rozwijać. Wystarczy wyłączyć AdBlocka na naszym portalu.

Dziękujemy!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW